Викладачі-партнери

Команда AMR Education постійно поповнюється новими молодими креативними кадрами, на чолі яких стоять мудрі наставники.

Наші викладачі:

  • Методисти та розробники, тьютори та ментори;
  • Володіють багаторічним досвідом викладання;
  • Прищеплюють палке бажання вчитися та мотивують їх інвестувати у знання;
  • Використовують інноваційний підхід до викладання в сучасному освітньому просторі.

Викладачі AMR Education

Малик Наталія

Викладач української мови та літератури

Наталія вже понад 6 років готує учнів до ЗНО, також працює в Ліцеї No 93 ЛМР. Співавтор курсу підготовки до ЗНО з української мови. Вважає, що ЗНО — найкращий інструмент для вступу в омріяний університет, тому допомагає учням здобути якнайкращі бали.

Надія Приходько

Викладач географії

Надія захоплювалась географією ще в дитинстві. Окрім роботи в центрі підготовки до ЗНО, ДПА та екзаменів AMR Education, викладає в приватній школі сімейного типу в м. Одеса. Знає, як за будь-який час запам'ятати найголовніше, навчитися читати карти і навіть зрозуміти економічну географію.

Тетяна Клюба

Викладач німецької мови

Тетяна працює викладачем німецької понад 3 роки. Навчає дітей та дорослих і може легко підібрати програму для кожного. Кожен урок - це можливість зрозуміти, що німецька мова може бути цікавою та легкою.

Помагайко Оксана

Викладач англійської мови

Оксана - викладач англійської мови із досвідом роботи 13 років у спеціалізованій школі із поглибленим вивченням іноземної мови. Протягом останніх 5 років є екзаменатором відкритої відповіді ЗНО з англійської мови, тому чітко розуміє критерії та знає, як допомогти учням підготуватися до іспиту.

Гліб Куликов

Викладач історії

Незважаючи на молодий вік, Гліб вже має успішний досвід підготовки до ЗНО з історії. Допоможе розібратися в найбільш заплутаних подіях, навчить не губитися при аналізі довжелезних документів, розрізняти безліч історичних пам'яток та персоналій.

Оксана Гудим

Викладач географії

Оксана працює викладачем понад три роки. Починала з роботи в приватних школах, де навчала дітей робототехніки Lego WeDo та програмуванню на платформі Minecraft Education Edition. Останні два роки викладає географію, також займається репетиторством.

Костьович Любов

Викладач української мови та літератури

Любов - викладач з досвідом підготовки до ЗНО понад 10 років! Співавтор курсу підготовки до ЗНО з української мови. Все те, чого учні не зрозуміли в школі, вони точно тут зможуть засвоїти. Нема такої теми, яку ми б не змогли пояснити! Її учні впевнено складають ЗНО на 199+!