Підготовка до ЗНО

Скласти ЗНО на 200 - це реально! Готуйся до іспиту просто, але якісно та ефективно.

Ми володіємо актуальною інформацією всіх державних програм, що дозволяє нам створювати найоптимальніші курси з підготовки до іспитів ДПА та ЗНО.

Високий показник результатів ЗНО наших учнів
Чітко структурована програма підготовки
Відеопояснення матеріалу
Гнучкий розклад
Цілодобовий доступ до записів уроків
Групова та індивідуальна форми навчання

Українська мова

Групова форма та індивідуальна підготовка

Детальніше

Англійська мова

Групова форма та індивідуальна підготовка

Детальніше

Історія України

Групова форма та індивідуальна підготовка

Детальніше

Географія

Групова форма та індивідуальна підготовка

Детальніше

Хімія

Групова форма та індивідуальна підготовка

Детальніше

Математика

Групова форма та індивідуальна підготовка

Детальніше

Біологія

Групова форма та індивідуальна підготовка

Детальніше

Українська література

Групова форма та індивідуальна підготовка

Детальніше

З чого складається курс підготовки до ЗНО в AMR Education? 

З початку одинадцятого класу учні починають задумуватись про те, яку спеціальність обрати для навчання у ВНЗ, які предмети потрібно складати та як підготуватися до ЗНО. 

Успішна підготовка до ЗНО складається з декількох пунктів:

 • Розуміння завдань, їх типів та особливостей. Структура кожного іспиту різна та має свою специфіку. Розуміння логіки завдань допоможе учневі швидко та легко орієнтуватись у тестовому зошиті та не витрачати час і ресурс на спроби зрозуміти запитання. 
 • Вибір ефективного плану підготовки до ЗНО. Вам потрібно визначитись, над якими предметами ви будете працювати, чи будете ви самостійно готуватися, чи за допомогою наставника, як часто та згідно з яким планом відбуватиметься підготовка до ЗНО. Пам’ятайте, що систематичні та структуровані заняття значно ефективніші, ніж випадкові та кількагодинні уроки. 
 • Вибір правильної літератури. Щоб обрати літературу, яка допоможе підготуватися до іспиту, потрібно ознайомитися з програмою ЗНО та темами, на які  будуть завдання.
 • Вчасний початок. Швидка підготовка до ЗНО за 3 дні до іспиту - це точно не те, що гарантує учневі високі результати. Тому чим раніше ви почнете підготовку, тим якісніше пропрацюєте матеріал та й загалом почуватиметеся спокійніше та впевненіше. 
 • Регулярна практика. Готуватися до ЗНО можна не лише на уроках, заняттях чи курсах, але й вдома. Дистанційна підготовка до ЗНО полягає в регулярному проходженні тестів попередніх років та самостійному опрацюванні додаткових навчальних матеріалів. Нагадуємо, систематичність - запорука успішного складання іспиту. 

З усіма вказаними вище  пунктами наші викладачі допомагають на курсах підготовки до ЗНО. Крім цього, ми навчаємо випускників, як поводитись під час іспиту, як впоратися з хвилюванням та стресом. Ми підтримуємо наших учнів і даємо їм зрозуміти, що хоч оцінка і має значення, знання важливіші, адже вони мають довгострокову перспективу. Ми ознайомлюємо з усім процесом, який відбуватиметься в аудиторії, де учень складатиме іспит, даємо поради, як діяти в непередбачуваних ситуаціях. Адже складання ЗНО - це не лише про відмінне знання предмету, але й про стресостійкість, вміння керувати емоціями та зосереджуватися в некомфортних умовах.

Як відбувається підготовка до ЗНО

Готуючись до зовнішнього незалежного оцінювання разом з AMR Education, ви значно полегшуєте собі процес. Ми розуміємо, що на учнів цілий рік покладається велика відповідальність та навантаження, тому робимо все, аби зняти з майбутніх студентів організаційні моменти та залишити лише те, що залежить безпосередньо від них. AMR Education:

 • Надає матеріали для підготовки до ЗНО.
 • Підбирає методики навчання для кожного учня.
 • Пропонує зручний розклад занять.
 • Проводить регулярний моніторинг знань.

Дистанційна підготовка до ЗНО в AMR Education відбувається в різних форматах. Ви можете обрати індивідуальні заняття наодинці з вчителем, групові заняття в колі однодумців або ж заняття разом із найкращим другом. 

Чому навчатися з нами краще?

Не будемо довго філософствувати та вихвалятися, просто скажемо, що ми розробили ефективні програми підготовки до ЗНО, які підходять кожному. Розберімося!

Групові заняття - це заняття в невеликих групах однодумців. Що ми пропонуємо:

 • 88 занять підготовки до ЗНО тривалістю 90 хвилин з висококваліфікованими фахівцями.
 • Безкоштовне тестування рівня знань.
 • База знань, яка допоможе учневі скласти іспит.
 • Тематичні відеоуроки, з якими майбутній студент легко та швидко буде запам’ятовувати матеріал.
 • Авторські конспекти, розроблені відповідно до зручності учнів та ефективності засвоєння інформації.
 • Онлайн-тести нового зразка для практики здобутих знань.
 • Статистика успішності, аби розуміти сильні та слабкі сторони учнів.
 • Домашні завдання та групові вебінари. 

Індивідуальна форма навчання - це заняття “віч-на-віч” з викладачем. Учні індивідуальної форми навчання отримують все те ж, що й учні групової форми, але з деякими доповненнями та відмінностями:

 • Індивідуальні заняття з висококваліфікованими фахівцями.
 • Особистий розклад.
 • Детальна перевірка домашніх завдань.
 • Індивідуальні вебінари з опцією призупинення до 14 днів. 

Заняття з найкращим другом - це індивідуальні заняття  в компанії друга. Отже, ви отримуєте все теж саме, що й в індивідуальних заняттях, але розділяєте насолоду підготовки разом з другом. Як-то кажуть, разом веселіше!

Переваги онлайн підготовки до ЗНО?

За останні декілька років стільки процесів перейшли в онлайн-формат, що й підготуватися до ЗНО також можна дистанційно. Чи дистанційна підготовка до ЗНО менш ефективна, ніж очні заняття? Можемо вас запевнити, що ні. Основною перевагою занять в офлайн-форматі є контакт з викладачем, але ми знаємо, як зберегти цей контакт, якщо учня і вчителя розділяє екран комп’ютера. Проте, якщо формат очних занять для вас значно зручніший, в AMR Education ви також знайдете офлайн-підготовку до ЗНО. Не важливо, який формат навчання ви оберете, ми зробимо все, щоб допомогти учневі досягти бажаних балів.

Ось що про нас говорять наші випускники та їх батьки.

Олена, мама Олекси, математика:

“У нашому невеликому місті знайти заняття підготовки до ЗНО зі зручним розкладом і високим рівнем викладання неможливо. У нас їх просто немає, а ми хотіли для нашого сина найкращої підготовки, аби здати ЗНО на 200 балів. Звернулись до AMR, мали деякі сумніви, чи не буде навчання через комп’ютер марним витрачанням коштів і часу, але хвилювались дарма. Олекса добре підготувався та здав ЗНО на 194 бали”.

Ілона, випускниця, біологія:

“Я вважаю, що онлайн навчання - це дуже крута штука. Не потрібно нікуди збиратись, витрачати час на дорогу. Включила ноутбук, і ти вже на уроці. Тому й шукала курси дистанційної підготовки до ЗНО. Добре, що знайшла AMR і склала біологію на 178 балів”.