Англійська мова

Тестові завдання у форматі ЗНО, теоретичний матеріал, відеоматеріали, презентації, відеоконференції, інтерактивні домашні завдання. Групова та індивідуальна форми навчання.

Ми володіємо актуальною інформацією усіх державних програм, що дозволяє нам створювати найоптимальніші курси з підготовки до іспитів ДПА та ЗНО.

Форма занять:

Групова

Кількість дітей:

8-10

Розклад:

Погоджується

Тривалість:

60 хвилин

Програма курсу:

 1. Family and society. Present Simple vs Present Continuous;
 2. Housework and repairs. State vs dynamic verbs;
 3. Relationships. Present Perfect vs Present Continuous;
 4. Conflicts. Past Simple vs Past Continuous;
 5. People & society. Past & Present habits and states: used to, would, be/get used to;

ЗНО

Бажаєте розпочати підготовку до ЗНО? Записуйтеся на заняття!

Тривалість заняття хв

Кількість учасників:

Особливості підготовки до ЗНО з англійської мови

З кожним роком кількість дітей, які складають ЗНО з англійської мови, зростає. Хоч рівень англійської в Україні низький, серед школярів зацікавленість нею та її вивчення стає поширеним явищем. Підготовка до ЗНО з англійської може бути дуже цікавим, захопливим та інтерактивним процесом, але перш ніж розповісти, як у нас проходять курси, розповімо, що в цьому іспиті особливого. 

Загалом, це структура тесту. Тестовий зошит містить завдання на основні групи знань мови, тобто вміння слухати, розпізнавати та розуміти англійську, розуміти глибинну суть тексту та читати “між рядків”, відчувати мову та мати змогу підібрати потрібне слово. Востаннє, вміти сформулювати свою думку в граматично правильний текст. Підготовка до ЗНО Англійська повинні ґрунтуватись саме на цих пунктах.

З чого складається курс підготовки до ЗНО з англійської мови?

Курс підготовки до ЗНО з англійської мови в AMR Education складається з 64 тем та триває 8 місяців. Під час занять учні розглядають: 

 • Граматичні уроки. Ми надаємо учням базу знань та правил з часів, частин мови, правил будови речення та словосполучення, правила використання тих чи інших конструкцій. 
 • Тематичні уроки. Крім граматики, під час підготовки до ЗНО з англійської мови ми розглядаємо лексику, тексти, відеоуроки, конспекти з загальновживаних тем. Наприклад, похід до лікаря, подорожі, відносини, хобі, інтер’єр і тому подібне. Це допомагає напрацьовувати словниковий запас та вчить використовувати його в побудові речень та текстів. 

Усі школярі отримують матеріали з англійської мови підготовки до ЗНО, а саме: відеоуроки, авторські конспекти, вебінари та онлайн-тести нового зразка. Також ми проводимо безкоштовне оцінювання рівня знань учнів та ведемо статистику успішності, щоб відстежувати результати протягом всього періоду занять. Хочемо зазначити, що ви можете обрати зручний формат навчання: підготовку до ЗНО з англійської мови онлайн або офлайн.

З яких завдань складається тест ЗНО з англійської мови

Як і решта тестів зовнішнього незалежного оцінювання, ЗНО з англійської мови має свою структуру. Перш ніж починати підготовку до ЗНО з англійської, варто ознайомитися із завданнями, які представлені в тестовому зошиті. Тож, пропонуємо їх розглянути. 

 • Завдання на вибір однієї відповіді. Має вигляд запитання та трьох або чотирьох варіантів відповідей. У тестах таких завдань 16, кожне з яких оцінюється в 0 або 1 бал. 
 • Завдання на правильність або неправильність твердження. Має вигляд твердження з двома варіантами відповіді. Таких завдань у зошиті 5, кожне з яких оцінюється в 0 або 1 бал.
 • Завдання на встановлення відповідності. Має вигляд певного матеріалу: тексту, картинки, оголошення, до якого потрібно підібрати заголовки чи твердження. Завдань усього 11, які оцінюються в 0 або 1 бал. 
 • Завдання на заповнення пропусків. Має вигляд тексту з пропущеними частинами, у які потрібно вставити слова, словосполучення, частини речення або речення. Тест містить 26 завдань, за кожне з яких можна отримати 0 або 1 бал. 
 • Завдання відкритої форми - власне висловлення. Має вигляд твору на запропоновану тему та оцінюється від 0 до 14 балів.

Важливою частиною підготовки до ЗНО з англійської мови також є регулярне розв’язання тестів минулих років. Так учні почуваються значно впевненіше на іспиті, адже вже відпрацювали процедуру виконання тестів та зможуть з легкістю впізнати завдання.  

Відгуки про підготовку до ЗНО з англійської мови від AMR Education

Курси з англійської мови підготовки до ЗНО AMR Education розроблені згідно з найефективнішими методиками та адаптовані для зручності учнів. Ми регулярно опитуємо наших учнів та їх батьків, чи задоволені вони заняттями, результатами та чи є в них побажання стосовно покращення уроків. За весь час, що ми займаємося з учнями підготовкою до ЗНО Англійська, ми напрацювали досвід, який вклали в розвиток занять. Хочемо поділитися відгуками учнів та їх батьків.

Марія, мама Устима:

“Ми живемо в невеликому селищі, і можливість готуватись до ЗНО є лише в школі на уроках, але Устиму цього недостатньо. Ми знайшли AMR курси і почали займатися дистанційно. Виявилось, що підготовка до ЗНО з англійської мови онлайн - це дуже зручно. Займалися регулярно і Устим склав навіть краще, ніж очікував”.

Ірина, випускниця:

“Англійську в школі вчила не дуже, але зрозуміла, що для вступу вона мені потрібна. Почали займатися разом з подругою англійською мовою підготовкою до ЗНО, нас навчили писати твір, давали слова на вивчення, домашні завдання на граматику і так ми підготувались до іспиту. Вчителі дуже приємні, ми могли задавати безліч запитань, коли щось не виходило, нам завжди допомагали”.