Біологія

Тестові завдання у форматі ЗНО, теоретичний матеріал, відеоматеріали, презентації, відеоконференції, інтерактивні домашні завдання. Групова та індивідуальна форми навчання.

Ми володіємо актуальною інформацією усіх державних програм, що дозволяє нам створювати найоптимальніші курси з підготовки до іспитів ДПА та ЗНО.

Форма занять:

Групова

Кількість дітей:

8-10

Розклад:

Погоджується

Тривалість:

ЗНО

Бажаєте розпочати підготовку до ЗНО? Записуйтеся на заняття!

Тривалість заняття хв

Кількість учасників:

Особливості підготовки до ЗНО з біології

Усі, хто планують вступати до медичного ВНЗ та пов’язати своє життя з медициною, фармацевтикою, психологією тощо, повинні скласти іспит з біології. Особливість цього іспиту в тому, що необхідно опрацювати та запам’ятати величезну кількість інформації та мати розвинену візуальну пам’ять, щоб виконувати завдання із зображеннями. Підготовка до ЗНО з біології повинна мати конкретну стратегію - розбити весь матеріал на невеликі блоки, розрахувати, скільки часу витратити на кожен блок. 

Біологія - це цікава наука і підготовка до іспиту може бути невимушеною, захопливою і такою, що приноситиме задоволення. Головне, знати, як побудувати процес навчання, з чого розпочати підготовку до ЗНО Біологія та в якому темпі рухатися. 

З чого складається курс підготовки до ЗНО з біології?

Протягом  багаторічного досвіду роботи ми дослідили всі тонкощі ЗНО, знаємо найбільш поширені помилки школярів, їхні труднощі, особливості навчання та що їм допомагає готуватися до іспитів легко та із задоволенням. Курс підготовки до ЗНО з біології від AMR Education триває 8 місяців, адже це найбільш зручний та ефективний час. Ми ділимо підготовку на невеликі теми, щоб не перевантажувати мозок школяра великою кількістю інформації за один урок. 

Підготовка до ЗНО Біологія відбувається за авторськими конспектами, розробленими висококваліфікованими викладачами AMR Education. Ми добре розуміємо підлітків і те, що просто текст на аркуші паперу сприймається дуже важко. Саме тому ми надаємо відеоматеріали, презентації, відеоконференції та цікаві домашні завдання. Підготовка до ЗНО з біології проходить у комфортній, невимушеній та інтерактивній формі.

Для зручності кожного учня ми розробили групові та індивідуальні заняття. Кожен учень може обрати, як організувати підготовку до ЗНО Біологія: у невеликому колі однодумців, індивідуально з викладачем чи разом з найкращим другом. Також ви можете обрати курс підготовки до ЗНО з географії онлайн або офлайн. Перед стартом курсу ми обов’язково перевіримо рівень ваших знань, визначимо прогалини та будемо працювати над їхнім заповненням. Загальними силами ми досягнемо бажаного результату. 

З яких завдань складається тест ЗНО з біології?

Одна з універсальних порад підготовки до ЗНО з будь-яких предметів, зокрема біології, - виконувати тести минулих років. Це робить підготовку до ЗНО з біології більш якісною, допомагає зрозуміти, скільки часу ви витрачаєте на конкретне завдання та чи встигаєте все зробити. Саме тому потрібно знати структуру тестового зошита та орієнтуватися в завданнях. ЗНО з біології складається із:

  • Завдань на вибір однієї відповіді. Має вигляд запитання чи твердження та чотирьох варіантів відповідей, серед яких лише одна вірна. Таких завдань в іспиті 38, кожне з яких оцінюється в 0 або 1 бал. 
  • Завдань на встановлення відповідності. Має вигляд запитання та двох стовпчиків, зліва пункти позначені цифрами, справа - літерами. Учню потрібно встановити відповідність інформації зі стовпчика зліва зі стовпчиком справа. Тест містить 8 завдань цієї форми. Кожне завдання оцінюється в 0, 1, 2, 3 або 4 бали.
  • Завдання на вибір трьох відповідей. Має вигляд запитання та трьох стовпчиків варіантів відповідей. У кожному стовпчику лише одна відповідь правильна. Бали школярі здобувають за кожну правильну відповідь. Отже, завдання може бути оцінене в 0, 1, 2 та 3 бали. Таких завдань у зошиті ЗНО 4. 

Основною особливістю ЗНО з біології є те, що це іспит, для успішного складання якого потрібно знати багато інформації, завдань на логічне мислення практично немає. Чи це перевага, чи недолік, вирішувати вам, але факт залишається фактом. Саме з урахуванням цього повинен будуватися курс підготовки до ЗНО з біології.

Відгуки про підготовку до ЗНО з біології від AMR Education

Іспит ЗНО - це перше складне випробування в навчальному житті майбутніх студентів. На підлітків покладається багато відповідальності, через що виникає великий стрес та перенавантаження. Нашою метою в підготовці до ЗНО з біології є не лише дати базу знань та надолужити втрачене, а й морально підготувати школярів до іспиту. Досвід, висококваліфіковані викладачі, постійне покращення курсів, знаходження нових методів навчання та роботи з дітьми допомагають нам досягати поставлених цілей. Хочемо поділитися відгуками учнів стосовно курсів з предмета біологія, а саме підготовка до ЗНО.

Христина, випускниця:

“Мрію бути дитячим лікарем-стоматологом. Вважаю, що найкращим медичним університетом є університет Богомольця, тому й хочу туди вступити. Прийшла до AMR, щоб допомогли підготуватися до ЗНО з біології. Хотіла скласти іспит не менш ніж на 190 балів. На уроках ми розбирали потрібні теми, розв’язували тести, викладачі пояснювали, що варто робити під час іспиту, а що ні. ЗНО склала на 194 бали і дуже задоволена результатом”.

Ілля, випускник:

“Мені подобаються точні науки, і я хочу бути біоінженером. Займався індивідуально з викладачем. Сподобалось, що знаходили нестандартні методи, як запам’ятовувати інформацію. Зрозумів, що підготовка до ЗНО з біології онлайн краще, ніж ходити кудись на заняття. Отримав 179 балів”.