Географія

Тестові завдання у форматі ЗНО, теоретичний матеріал, відеоматеріали, презентації, відеоконференції, інтерактивні домашні завдання. Групова та індивідуальна форми навчання.

Ми володіємо актуальною інформацією усіх державних програм, що дозволяє нам створювати найоптимальніші курси з підготовки до іспитів ДПА та ЗНО.

Форма занять:

Групова

Кількість дітей:

8-10

Розклад:

Погоджується

Тривалість:

60 хвилин

Програма курсу:

  1. Вступ. Географія як наука про Землю.
  2. Земля на плані і карті.
  3. Внутрішня будова Землі. Літосфера.
  4. Атмосфера.
  5. Гідросфера.

ЗНО

Бажаєте розпочати підготовку до ЗНО? Записуйтеся на заняття!

Тривалість заняття хв

Кількість учасників:

Особливості підготовки до ЗНО з географії

Часто при виборі ЗНО для вступу в омріяний ВНЗ учні зустрічаються з вибором іспиту з англійської мови або географії. Якщо ви той, хто обрав саме географію або просто потребуєте скласти цей іспит, ця стаття для вас. Успішна підготовка до ЗНО з географії вимагає знати декілька важливих аспектів: особливості тесту, структуру та вимоги.

Складнощі підготовки до ЗНО Географія полягають у необхідності запам’ятовувати велику кількість інформації, вивчати терміни та розвивати візуальну пам’ять для виконання завдань з картографічними матеріалами. Тому потрібно запастися терпінням, завзяттям, якісними матеріалами та починати підготовку. 

Ще однією особливістю ЗНО є те, що хоч завдання кожного року можуть змінюватись, вони всі спрямовані на перевірку одних і тих самих тем. Тож, для напрацювання цих знань підготовка до ЗНО Географія обов’язково повинна включати виконання тестів минулих років. 

З чого складається курс підготовки до ЗНО з географії?

Курс з географії підготовки до ЗНО триває 8 місяців та містить 34 теми. Програма курсу починається з теми “Вступ. Географія як наука про Землю” та закінчується виконанням тестів. На заняттях підготовки до ЗНО з географії ми розглядаємо теми, пов’язані з материками, океанами, внутрішніми водами, кліматом, господарствами та інші. Швидка підготовка до ЗНО з географії - це стратегія, за допомогою якої скласти іспит на високий бал дуже важко, адже потрібно пригадати, а комусь і вивчити матеріал за весь навчальний період. 

В AMR Education кожен школяр може обрати для себе зручний формат занять: у групі, наодинці, разом з другом, вдома чи в наших офісах. До речі, ми певні, що підготовка до ЗНО з географії онлайн не менш ефективна, ніж офлайн зустрічі. Незважаючи на те, який формат навчання майбутній студент обере, він отримує безкоштовну перевірку знань, цікаві відеоуроки, ефективні авторські конспекти, онлайн-тести нового зразка, домашні завдання та вебінари. Також у нашій школі існує статистика успішності, яка допомагає школярам слідкувати за процесом навчання. 

Якщо ви вирішили обрати індивідуальну форму навчання або заняття з другом, ви займаєтесь “віч-на-віч” з викладачем та можете самостійно обирати зручний для вас розклад. Також у вас є можливість призупинення вебінарів на випадок, якщо ви не встигли їх переглянути в зазначений час.

Ми прагнемо зробити заняття з географії підготовки до ЗНО зручними та цікавими для кожного. Завітайте на пробний урок та переконайтеся в цьому!

З яких завдань складається тест ЗНО з географії?

Знання та розуміння структури ЗНО дуже важливе. Щоб успішно підготуватися, потрібно знати, з чого складаються тести та скільки балів учень може здобути за кожне завдання. У процесі підготовки до ЗНО Географія потрібно запам’ятати, що тестовий зошит містить наступні завдання:

  • Завдання на вибір однієї відповіді. Має вигляд питання чи твердження та чотирьох варіантів відповідей. Таких завдань у тестах 36, кожне з яких оцінюється в 0 або 1 бал. 
  • Завдання на встановлення відповідності. Має вигляд запитання та двох стовпчиків, зліва пункти позначені цифрами, справа - літерами. Учню потрібно встановити відповідність інформації зі стовпчика зліва зі стовпчиком справа. Тест містить 6 завдань та кожне з них оцінюється від 0 до 4 балів. 
  • Завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Має вигляд задачі, яку необхідно розв’язати. Задач усього 6, кожна з них оцінюється в 0 або 2 бали. 
  • Завдання на вибір трьох відповідей. Має вигляд запитання та семи варіантів відповідей, серед яких правильні лише 3 відповіді. Таких завдань у тестах 6, кожне з яких оцінюється від 0 до 3 балів, 1 бал за правильну відповідь. 

Перевагою іспиту з географії є те, що більшість завдань - це тести. Тому підготовка до ЗНО з географії полягатиме в повторенні вивченого матеріалу, знаходження “білих плям” у програмі та автоматизація проходження тестів. З AMR Education рівень ваших хвилювань значно зменшиться, адже ми знаємо, як побудувати навчальний процес, як допомогти запам’ятати великі обсяги інформації та як підготуватися безпосередньо до тесту. 

Відгуки про підготовку до ЗНО з географії від AMR Education

Зовнішнє незалежне оцінювання - вагомий крок у житті майбутніх студентів. Ми розуміємо, як це складно та скільки стресу й відповідальності покладається на ще такі недосвідчені плечі школярів. Саме тому ми намагаємось не лише підвищити рівень освіти в Україні, допомагаючи підготуватися до ЗНО з географії, але й дати дітям потрібну підтримку й впевненість у власних силах. За роки організації курсів із географії підготовки до ЗНО ми назбирали базу відгуків від батьків та їх дітей та хочемо поділитися з тими, хто вирішує, як та де підготуватися до ЗНО. 

Ірина, мама Олени:

“У нас було багато запитань стосовно того, коли краще починати готуватись, чи потрібні курси, як встигнути не лише географію вивчити, але й інші предмети. Знайшли AMR, нам допомогли підібрати потрібний для Олени формат навчання. Що ми зрозуміли? Це те, що швидка підготовка до ЗНО з географії - це не вихід. Не можна відкрити якісь завдання і хаотично їх розв’язувати, це не дає результату. Так ми почали готуватися на початку року, і Олена склала іспит на 178 балів”.

Кирило, випускник:

“Я планував вступати на спеціальність “Археологія” і вирішив складати географію. До цього в школі її не любив, нудні уроки, незрозумілі завдання. Знав, що сам не підготуюсь, а хотів вступити на державне навчання, тому потрібен високий бал. Підготовка до ЗНО з географії онлайн тривала 8 місяців, займався в групі з іншими. Загалом, сподобалось. Не доводилось “зубрити” все днями і ночами, розповідали цікаво. ЗНО склав на 171 бал і дуже задоволений цьому”.