Хімія

Тестові завдання у форматі ЗНО, теоретичний матеріал, відеоматеріали, презентації, відеоконференції, інтерактивні домашні завдання. Групова та індивідуальна форми навчання.

Ми володіємо актуальною інформацією усіх державних програм, що дозволяє нам створювати найоптимальніші курси з підготовки до іспитів ДПА та ЗНО.

Форма занять:

Групова

Кількість дітей:

8

Розклад:

Погоджується

Тривалість:

60 хвилин

Програма курсу:

  1. Основні хімічні поняття.
  2. Прості та складні речовини.
  3. Кількість речовини. Молярна маса. Молярний об'єм. Закон Авогадро. Відносна густина газу. Масова частка елемента у сполуці.
  4. Хімічний реакції.
  5. Окисно-відновні реакції.

ЗНО

Бажаєте розпочати підготовку до ЗНО? Записуйтеся на заняття!

Тривалість заняття хв

Кількість учасників:

Особливості підготовки до ЗНО з хімії

Зовнішнє незалежне оцінювання з хімії вважається одним з найскладніших іспитів ЗНО. Чому? Тому що він вимагає не лише знання формул і теорії, але й загального розуміння предмету, усвідомлення понять, процесів і вміння застосувати всі ці знання на практиці. Крім цього, хімія також вимагає знання математики для розрахунків, наприклад, результатів хімічної реакції.

Також підготовка до ЗНО з хімії повинна складатися не лише з теорії, але й з практики, адже в тестах є задачі, які вимагають розв’язання. Якщо узагальнити обсяг інформації, то школярам потрібно опанувати органічну, неорганічну хімію та розрахункові задачі. Та, звичайно, виконувати тести ЗНО минулих років, аби орієнтуватися в структурі тестового зошита. 

Тож, підготовка до ЗНО з хімії - це процес непростий, але він може бути цікавим та пізнавальним. Який секрет досягнення високого балу ЗНО?  Систематичні заняття з висококваліфікованими та сучасними викладачами, якісні матеріали з хімії підготовки до ЗНО та наполегливість учня. Викладачів ви знайдете в нас, матеріали ми також надаємо. Все, що вам залишається, - бути наполегливим. Не встигнете озирнутися, як підготовка до ЗНО Хімія дасть свої результати у вигляді високого балу. 

З чого складається курс підготовки до ЗНО з хімії?

Курс з хімії підготовки до ЗНО в AMR Education триває 8 місяців та складається з 64 тем. Ми розподілили підготовку на окремі теми, аби школярі глибоко опрацювали інформацію та запам’ятали її. На курсі ми розглядаємо теми від основних хімічних понять до розв’язання тематичних задач. 

Підготовка до ЗНО з хімії повинна бути ретельною, аби скласти іспит на високий бал. Тож, перед початком занять ми проводимо тестування на визначення рівня знань школяра та відповідно до цього починаємо заняття. Протягом всього періоду навчання в нашій школі ведеться статистика успішності, аби оцінювати прогрес навчання, надолужувати “білі плями” та мотивувати майбутніх студентів. 

Кожен учень AMR Education отримує матеріали з хімії підготовки до ЗНО. Ми розробили ефективні авторські конспекти, цікаві відеоуроки, проводимо відеоконференції та даємо інтерактивні домашні завдання. Все це для того, щоб допомогти школярам здобути бажаний бал з ЗНО та вступити до омріяного ВНЗ. 

З яких завдань складається тест ЗНО з хімії?

Розібрати структуру ЗНО, розуміти, які завдання пропонуються та як вони побудовані, дуже важливо при підготовці до ЗНО з хімії. Чому? Адже якщо не знати,  які потрібно виконувати завдання, як  готуватися? Також розуміння структури тестового зошита допоможе розрахувати час на виконання завдань, аби встигнути виконати все. ЗНО з хімії складається з наступних завдань:

  • Завдання на вибір однієї відповіді. Має вигляд запитання та чотирьох варіантів відповідей, серед яких лише одна правильна. Завдань такого типу в іспиті 34, кожне з яких оцінюється в 1 бал. 
  • Завдання на встановлення відповідності. Має вигляд запитання та двох стовпчиків, зліва пункти позначені цифрами, справа - літерами. Учню потрібно встановити відповідність інформації зі стовпчика зліва зі стовпчиком справа. Тест містить 4 завдання цієї форми, за кожне з яких можна здобути 0, 1, 2 або 3 бали. 
  • Завдання відкритої форми. Має вигляд задачі, яку необхідно розв’язати. Задач у тестах 14, кожна з яких оцінюється в 0 або 2 бали.

Загалом, завдання ЗНО з хімії базуються на шкільній програмі та розподілені на тематичні блоки “Загальна хімія”, “Неорганічна хімія”, “Органічна хімія” та “Обчислення з хімії”. Курс з підготовки до ЗНО Хімія в AMR Education побудований з урахуванням цієї інформації. 

Відгуки про підготовку до ЗНО з хімії від AMR Education

Задумалися про підготовку до ЗНО з хімії? Саме час! Краще розпочинати завчасно, аби якомога якісніше опрацювати матеріал. Підготовку до ЗНО Хімія в AMR Education організовують висококваліфіковані та досвідчені вчителі, які знають, як зробити процес навчання ефективним, зручним та цікавим для школярів. За роки роботи ми напрацювали імідж та отримали сотні відгуків, кількома з яких хочемо поділитися. 

Артур, випускник:

“Моя підготовка до ЗНО з хімії проходила онлайн, це дозволило зекономити час на дорогу. На уроках ми розбирали детально всі теми. Те, що мені важко давалося, пропрацьовували декілька разів, і вчителі все пояснювали. Також давали хороші матеріали з підготовки до ЗНО з хімії. Маю 184 бали, результатом задоволений”.

Христина, випускниця:

“Хімія для мене завжди була складною, але для вступу потрібно було складати іспит. Прийшла на групові курси AMR з хімії підготовки до ЗНО. Визначили мій рівень знань і почали працювати. Все чітко пояснювали, уроки були цікаві, це робило процес не таким складним. ЗНО склала на 176 балів. Дякую AMR!”.

Олексій, випускник:

“У школі уроків хімії не вистачало, щоб добре підготуватися до ЗНО, а факультативів у нас не було. Почав займатися підготовкою до ЗНО онлайн в AMR. У процесі давали незвичайні домашні завдання, розказували, як що працює, а не лише суха теорія. Склав ЗНО на 168, що дуже добре, як на мене”.