Історія України

Тестові завдання у форматі ЗНО, теоретичний матеріал, відеоматеріали, презентації, відеоконференції, інтерактивні домашні завдання. Групова та індивідуальна форми навчання.

Ми володіємо актуальною інформацією усіх державних програм, що дозволяє нам створювати найоптимальніші курси з підготовки до іспитів ДПА та ЗНО.

Форма занять:

Групова

Кількість дітей:

8-10

Розклад:

Погоджується

Тривалість:

60 хвилин

Якісна підготовка.

Викладачі надають лише корисні знання та практичні вміння, які надовго залишаться в пам’яті дитини.

Розуміння завдань ДПА.

Діти часто роблять помилки на іспиті, тому що неправильно трактують завдання. Ми розкриємо специфіку завдань з кожного предмету, щоб отримати максимальний бал.

Підтримка та емоційна підготовка.

Кожному знайомий момент, коли ніби все знаєш, а приходиш на іспит і через переживання забуваєш усе. Ми зробимо все, аби учень міг почуватися комфортно під час іспиту.

Програма курсу:

  1. Вступ до історії України. Стародавня історія України.
  2. Русь-Україна (Київська держава) до кінця правління Ярослава Володимировича.
  3. Русь-Україна (Київська держава) після смерті Ярослава Володимировича. Галицько-Волинська держава. Монгольська навала.
  4. Культура Русі-України (Київської держави) та Галицько-Волинської держави.
  5. Руські удільні князівства у складі іноземних держав у другій половині XIV - першій половині XVI ст. Кримське ханство.

Тестові завдання у форматі ЗНО, теоретичний матеріал, відеоматеріали, презентації, відеоконференції, інтерактивні домашні завдання.

ЗНО

Бажаєте розпочати підготовку до ЗНО? Записуйтеся на заняття!

Тривалість заняття хв

Кількість учасників:

Особливість підготовки до ЗНО з Історії України

Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України - це один з предметів, результати якого найчастіше вимагають вищі навчальні заклади. Тож, учнів, які планують складати цей предмет також дуже велика кількість. Хоч цей іспит складає безліч абітурієнтів вже багато років, майбутнім студентам підготовка до ЗНО з історії України не здається легкою.

Це й не дивно, адже цей іспит має ряд своїх особливостей, які повинен знати кожен, хто хоче мати високі результати. Підготовка до ЗНО з історії вимагає запам’ятовування великої кількості дат, термінів, історичних діячів та розвиненої візуальної уяви, щоб мати змогу впізнати монументи, пам’ятки історії та розв’язати завдання з картографічними матеріалами. Також у тестах все рідше трапляються завдання лише на перевірку теоретичних знань та все частіше додаються питання, які вимагають критичного мислення - вміти логічно пов’язати події та проаналізувати їх.

Найкращий спосіб розвинути ці навички і організувати ефективну підготовку до ЗНО з історії України - це не просто вивчити інформацію напам’ять, а зрозуміти її і створити з нею асоціації, адже тоді вона залишиться в пам’яті учня навіть після складання іспиту.

Також щороку завдання в тестах змінюються, але їхня суть залишається в межах одних і тих самих подій. Якщо говорити детальніше, то пропонуються завдання на одні й ті ж самі події, але запитання сформовані так, щоб учень подивився на них під іншим кутом. Тому в процесі вивчення історії і підготовки до ЗНО не варто нехтувати проходженням тестів минулих років. Це допоможе розвинути та загартувати вільне мислення. 

З чого складається курс підготовки до ЗНО з історії України?

Зазвичай учні починають готуватися до іспитів в одинадцятому класі, тому ми розробили курс підготовки до ЗНО з історії України, який триває 8 місяців та включає 64 теми, які входять до тестів зовнішнього незалежного оцінювання. Щоб учню було якомога зручніше освоювати матеріал для складання іспиту з історії України, підготовка до ЗНО поділяється на невеликі теми. Також в курсі ми пропонуємо відеоматеріали, презентації, відеоконференції та інтерактивні домашні завдання для ефективного вивчення предмету. Така методика опрацювання інформації та її практика дозволяє глибоко засвоїти пройдений матеріал, запам’ятати його та згодом на іспиті застосувати при виконанні завдань.

Наші матеріали та спосіб викладення інформації побудовані таким чином, щоб максимально зацікавити учня в інформації, яку він опрацьовує. Підготовка до ЗНО з історії України не повинна бути тягарем та чимось, що варто робити через силу. Це повинна бути цікава, захоплива подорож, яка надихає та мотивує дізнаватися більше. На таких засадах ми й розробляли курс для випускників шкіл з підготовки до ЗНО з історії.

Ми розуміємо, що кожен підліток унікальний і методи навчання також індивідуальні. Щоб допомогти кожному якісно та ефективно пройти курс підготовки до ЗНО з історії України, ми представили декілька форм навчання. Одна з них - групові заняття з вісьмома учнями, що проводяться двічі на тиждень та тривають 90 хвилин. Цього часу цілком достатньо, щоб випускник не втрачав зосередженість та міг сприймати інформацію. Якщо почати підготовку восени, то двох систематичних занять на тиждень протягом 8 місяців вистачить для успішного складання іспиту. 

З яких завдань складається тест ЗНО з історії України?

Підготовка до ЗНО Історія, як і будь-який інший предмет, вимагає глибоких знань не лише самого предмету, але й структури тесту. Щоб успішно підготуватись, потрібно знати, з чого іспит складається та скільки балів учень може отримати. 

Структура тестів зовнішнього незалежного оцінювання з історії України має чітко визначену сегментацію завдань. Завдання складаються з декількох блоків:

  • Завдання на вибір однієї відповіді. Має вигляд запитання та чотирьох варіантів відповідей. У тесті таких завдань 46, кожне з яких оцінюється в 0 або 1 бал. 
  • Завдання на встановлення логічної пари. Має вигляд запитання та двох стовпчиків, зліва пункти позначені цифрами, справа - літерами. Учню потрібно встановити відповідність інформації зі стовпчика зліва зі стовпчиком справа. Таких завдань у тестах 6, а бали надаються за кожну правильну відповідність (1 бал). 
  • Завдання на розставлення подій в правильній послідовності. Має вигляд запитання та переліку подій, позначених літерами. Учню необхідно проставити цифри навпроти кожної літери в такій послідовності, у якій ці події відбувались. Таких завдань в тестах 4, завдання оцінюються від 0 до 3 балів. Бали виставляються наступним чином: 3 бали у випадку, коли послідовність всіх подій вірна, 2 бали, якщо перша та остання події вірні, 1 бал - якщо правильна перша або остання відповідь, 0 балів - якщо завдання виконане невірно. 
  • Завдання на вибір трьох відповідей. Має вигляд запитання та семи варіантів відповідей, серед яких правильні лише 3. Таких завдань в іспиті 4, кожне з яких також оцінюється від 0 до 3 балів, по 1 балу за кожну правильну відповідь. 

Хочемо наголосити на тому, що в тестах часто трапляються завдання на знання дат, термінів, пам’яток архітектури та образотворчого мистецтва, а також історичних діячів. Тож, підготовка до ЗНО з історії України обов’язково повинна містити блоки на відпрацювання цих завдань.

Відгуки про підготовку до ЗНО з Історії України від AMR Education

AMR Education допомагає учням з підготовкою до ЗНО Історія України вже не перший рік. Тому ми встигли отримати безліч зворотного зв’язку, що допомогло значно покращити курси. Складанням іспитів дуже часто переймаються не лише діти, але й їхні батьки. Тому ми приділяємо увагу і відгукам батьків також. 

Хочемо поділитися думкою дітей, які проходили курс підготовки до ЗНО з історії України, та їхніх батьків про школу AMR Education. 

Наталя, мама Андрія:

“Андрій мріяв вступити у ВНЗ на спеціальність “Міжнародна економіка” та вирішив складати іспит з історії України. У школі історію вчив не дуже, за семестр отримував 7-8 балів, але хотів скласти іспит не менше, ніж на 180 балів, що отримати державне місце. Ми з чоловіком почали шукати курси. Серед списку був AMR. Я почала розглядати ці курси, тому що в описі було написано, що підбирається індивідуальний підхід до кожного. Андрій не любить вчити нічого напам’ять, тому йому потрібен інший спосіб запам’ятовувати інформацію. У результаті, Андрійко здав ЗНО на 183 бали. Ми задоволені”.

Ангеліна, випускниця:

“Я мрію бути успішною журналісткою. Планувала вступити в КНУ ім. Шевченка, адже це найкращий університет в Україні. І всі знають, що для вступу потрібно мати дуже високі бали. Я люблю історію і в школі її завжди вчила, але коли проходила тести попередніх років, бажаного балу не отримувала. Тому почала шукати курси. Займалась на групових заняттях з історії підготовки до ЗНО, сподобалось, що ми часто практикували знання, вивчені на пройдених уроках. Кожну тему детальну розглядали, і викладачі пояснювали зв’язок між усіма темами, щоб легко було запам’ятати все. Здала ЗНО на 198 балів і дуже тішусь тому. Дякую курсам AMR!”

Микита, випускник:

“Не любив ніколи історію, вона здавалась мені нудною, потрібно вчити дати, події, читати багато параграфів. Хотів вступити в юридичний університет Ярослава Мудрого, що в Харкові. Всюди потрібна історія, тому довелося її вчити. Думав, що навряд чи зможу добре скласти, бо історію взагалі не люблю. Але в AMR цікаво її викладали, і я склав на 174 бали, що набагато більше, ніж я очікував”.