Математика

Тестові завдання у форматі ЗНО, теоретичний матеріал, відеоматеріали, презентації, відеоконференції, інтерактивні домашні завдання. Групова та індивідуальна форми навчання.

Ми володіємо актуальною інформацією усіх державних програм, що дозволяє нам створювати найоптимальніші курси з підготовки до іспитів ДПА та ЗНО.

Форма занять:

Групова

Кількість дітей:

8-10

Розклад:

Погоджується

Тривалість:

60 хвилин

Програма курсу Алгебри(1-38) и Геометрії (39-63):

 1. Обчислення. Арифметичні задачі.
 2. Звичайні дроби та мішані числа.
 3. Відсотки.
 4. Цілі вирази.
 5. Дії над многочленами.

ЗНО

Бажаєте розпочати підготовку до ЗНО? Записуйтеся на заняття!

Тривалість заняття хв

Кількість учасників:

Особливості підготовки до ЗНО з математики

ЗНО з математики часто здається дітям жахливим сном. Але ми розвіємо ваші страхи, розкажемо, що ж у цьому іспиті такого особливого та як з ним впоратися. Підготовка до ЗНО з математики передусім повинна бути ретельна та систематична, адже цей предмет потрібно знати на глибинному рівні. 

Основна складність іспиту - це безпосередньо математика. Логічно, чи не так? Що мається на увазі? Знання формул, типів завдань, вміння застосовувати ці формули, навички нестандартно, логічно мислити та довести до автоматизму розв’язання однотипних задач. Усі ці навички можуть бути засвоєні та відпрацьовані. Ще однією особливістю математики є те, що вона дуже логічна та потребує більше роздумів, аніж запам’ятовування інформації. Впевнені, що це не може не радувати тих, хто складатиме ЗНО з математики.

З чого складається курс підготовки до ЗНО з математики?

Підготовка до ЗНО Математика повинна бути регулярною, систематичною та завчасною, адже матеріалу багато та осягнути його швидко навряд чи можливо. Чим раніше учень починає готуватись, тим більш ретельно він пропрацює матеріал. Оптимальним часом для старту занять є початок навчального року. Саме тому ми розробили курс підготовки до ЗНО з математики, який триває 8 місяців та включає 38 тем з алгебри та 25 тем з геометрії. 

Наші висококваліфіковані фахівці готують дітей до іспиту в трьох форматах: групові, індивідуальні заняття та заняття разом з другом. Групові заняття з математики підготовки до ЗНО складаються з 88 уроків, тривалістю 60 хвилин. Індивідуальні уроки передбачають заняття школяра з викладачем “віч-на-віч” та дозволяють учневі призначити кількість занять та їх тривалість відповідно до власних побажань. Уроки з найкращим другом дуже схожі на індивідуальні, але заняття з математики підготовки до ЗНО відбуваються не наодинці з вчителем, а в компанії друга. 

Усім студентам курсів підготовки до ЗНО з математики в AMR Education надається безкоштовне тестування для оцінки рівня знань учня, база знань, інтерактивні та цікаві відеоуроки, зручні та ефективні авторські конспекти, онлайн-тести нового зразка, статистика успішності для відстежування прогресу навчання та групові вебінари. 

Важливим моментом навчання є підготовка до ЗНО з математики по темам, адже це дозволяє створити ефективну систему опрацювання матеріалів та перетворювати “білі плями” в знання. Ми приділяємо кожній теми вагоме значення, адже якщо учень не засвоїв, наприклад, обчислення, надалі він не зможе правильно розв’язати жодну задачу. 

Процес навчання в AMR Education побудований таким чином, щоб допомогти школярам зрозуміти математику, легко запам’ятати формули, навчитися ними користуватися, опанувати загальні методи розв’язання. У ЗНО з математики є багато однотипних завдань. Запам’ятавши специфіку задач конкретного типу, наприклад дробово-раціональну, раціональну чи логарифмічну нерівність, учень зможе швидко та без проблем їх розв’язувати. 

З яких завдань складається тест ЗНО з математики?

Кожного року в завдання зовнішнього незалежного оцінювання вносяться певні зміни,  і Український центр оцінювання якості освіти публікує їх, щоб учні мали змогу з ними ознайомитись, адже від структури залежить підготовка до ЗНО з математики. Яку структуру зазвичай мають тести:

 • Завдання на вибір однієї відповіді. Має вигляд запитання та п’яти варіантів відповідей. Саме ці тести учень побачить першими, коли розгорне зошит. Усього завдань 16, кожне з яких оцінюється в 0 або 1 бал.
 • Завдання на встановлення логічної пари. Має вигляд запитання та двох стовпчиків, зліва пункти позначені цифрами, справа - літерами. Учню потрібно встановити відповідність інформації зі стовпчика зліва зі стовпчиком справа. У зошиті це завдання 17-20. Бали надаються за кожну правильну відповідність (1 бал).
 • Структуроване завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Має вигляд задачі з двома запитаннями, відповідь до яких повинна бути вписана цифрами у відведене поле. У тестовому зошиті це завдання під номером від 21 до 24. Бали надаються за кожну правильну відповідь, тобто якщо дві відповіді правильні - 2 бали, якщо одна - 1 бал, якщо нуль - 0 балів. 
 • Неструктуроване завдання відкритої форми з короткою відповіддю. Має вигляд задачі, яка потребує обчислень та розв’язання. У тестовому зошиті це завдання 25-29. Завдання оцінюється в 0 або 2 бали. 
 • Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю першого типу. Має вигляд задачі та передбачає її розв’язання. У рішенні необхідно надати послідовні логічні дії та пояснення всіх етапів розв’язання задачі. Також потрібно проілюструвати рішення графіками та рисунками, якщо це необхідно. Завдання розміщуються під номером 30-32, 34. Завдання 30 та 34 оцінюються від 0 до 6 балів, 31 від 0 до 4 та 32 від 0 до 2. 
 • Завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю другого типу. Має вигляд задачі, яку необхідно розв’язати. Специфіка цього завдання в тому, що це завдання підвищеної складності у вигляді задачі з параметром. Завдання оцінюється від 0 до 3 балів. 

Головний секрет успішної підготовки до ЗНО Математика - це відпрацювання навички розпізнавати типи завдання, знати методи і процес їх розв’язання та вміти застосувати на практиці. 

Відгуки про підготовку до ЗНО з математики від AMR Education

Підготовка до ЗНО з математики на курсах AMR Education побудована не лише на досвіді наших висококваліфікованих фахівців, але й на зворотному зв’язку школярів та їх батьків. За роки викладання ми набули безліч досвіду роботи з дітьми, зрозуміли їхні особливості та з якими труднощами вони зіштовхуються найчастіше. Проте, відгуки учнів та їх батьків нам не менш важливі. Ми постійно спонукаємо школярів залишати зворотний зв'язок щодо курсу підготовки до математики ЗНО. Хочемо поділитися деякими відгуками з нашими читачами. 

Петро, тато Василини:

“Я сам добре знаюсь в математиці і передавав свої знання доньці. Але в ЗНО не тямлю взагалі нічого, тому допомогти своїй доньці зміг мало з чим. Тому почали шукати курси. Подруга дружини порадила AMR, і Василина почала займатись. Думаю, що підготовка до ЗНО з математики по темам - це те, що допомогло доньці найбільше, увага не розсіювалась під час занять на інше. Отримали 194 бали і дуже задоволені результатом”.

Ярися, випускниця:

“Математика завжди здавалась мені нудною і складною. Я більше люблю мову, літературу, історію, але щоб вступити на омріяну спеціальність, потрібна математика. Вирішила складати. Звернулась до AMR, провели оцінку рівня моїх знань і почали займатись математикою підготовкою до ЗНО. Дякую викладачам, що пояснювали все максимально просто. Результатом задоволена”.

Христина, випускниця:

“Математика - це мій улюблений предмет. Почала готуватися ще влітку перед 11 класом, але з початком року зрозуміла, що осягнути все самій складно. Знайшла групові заняття підготовки до ЗНО з математики в AMR. Група невелика була, тому увага приділялась усім рівномірно. Склала ЗНО на 187 балів”.