Українська література

Тестові завдання у форматі ЗНО, теоретичний матеріал, відеоматеріали, презентації, відеоконференції, інтерактивні домашні завдання. Групова та індивідуальна форми навчання.

Ми володіємо актуальною інформацією усіх державних програм, що дозволяє нам створювати найоптимальніші курси з підготовки до іспитів ДПА та ЗНО.

Форма занять:

Групова

Кількість дітей:

8-10

Розклад:

Погоджується

Тривалість:

Програма курсу

  1. Структура тесту ЗНО. Теорія літератури. Фольклор. Календарно-обрядові пісні.
  2. Пісні Марусі Чурай. “Віють вітри, віють буйні”.
  3. Історичні пісні. “Чи не той то хміль…”, “Ой Морозе, Морозенку”.
  4. Тематика, образи, зміст народних дум і балад.
  5. “Повість минулих літ”.

ЗНО

Бажаєте розпочати підготовку до ЗНО? Записуйтеся на заняття!

Тривалість заняття хв

Кількість учасників:

Особливості підготовки до ЗНО з української літератури

Скільки разів пошукова система Google розпізнавала запит “підготовка до зно з укр літ”? Цього, певно, вже й не перелічиш. Та ще й якщо порахувати запити на кшталт “підготовка до ЗНО з української літератури швидко і не читаючи твори”...

Насправді все не так складно, як здається. Так, іспит має свої особливості, але якщо їх дізнатися та зрозуміти, підготовка до ЗНО з української літератури не буде проблемою. Ось, наприклад, запам’ятати авторів творів можна за допомогою асоціацій, знання деталей твору вирішується конспектами у вигляді таблиць, а цитати залишаються в пам’яті, якщо виокремити слова-підказки. 

Українська література як підготовка до ЗНО може бути цікавою, захопливою та розважливою подорожжю, у результаті якої школяр не лише складе ЗНО на високий бал, але й сповна насолодиться процесом. Потрібно лише мати когось, хто знає, як це зробити. 

З чого складається курс підготовки до ЗНО з української літератури?

Курс підготовки до ЗНО Українська література триває 8 місяців та включає 32 теми. У межах кожної теми разом з учнями ми розглядаємо структуру ЗНО, твори, які входять у програму тесту, та всю важливу інформацію про них. Обговорюємо образи другорядних героїв, жанри, авторів творів “Чорна рада”, “Кайдашева сім’я”, “Захар Беркут” та інших.  

Щоб учням легко, ефективно, без стресу та ще й з бажанням готуватися до іспиту, ми розробили інтерактивні, цікаві відеоуроки, авторські конспекти, домашні завдання та вебінари. Також підготовка до ЗНО з української літератури в AMR Education передбачає систему оцінювання успішності, яка допомагає слідкувати за прогресом навчання.

Кожен школяр знайде для себе зручний формат підготовки до ЗНО з літератури. Ви можете обрати групові заняття з невеликою кількістю учнів, індивідуальні уроки “віч-на-віч” з особистим викладачем за власним розкладом або ж заняття разом із найкращим другом, де підготовка до ЗНО Українська література також відбуватиметься з особистим викладачем за власним розкладом.

З яких завдань складається тест ЗНО з української літератури?

Розглядати структуру, вигляд завдань та розв’язувати тести минулих років дуже важливо в підготовці до ЗНО з української літератури. Це допоможе швидко розпізнати типи завдань та зрозуміти, що від вас вимагається. Розглянемо структуру тесту зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури: 

  • Завдання на вибір однієї відповіді. Має вигляд запитання та чотирьох варіантів відповідей. 
  • Завдання на встановлення відповідності. Має вигляд запитання та двох стовпчиків, зліва пункти позначені цифрами, справа - літерами. Учню потрібно встановити відповідність інформації зі стовпчика зліва зі стовпчиком справа. 

Тобто, типів завдань всього лише 2, але обсяг тем, на які формуються завдання великий. Тож, підготовка ЗНО з літератури повинна бути комплексною та має охоплювати всі аспекти, що стосуються зовнішнього незалежного оцінювання. 

Відгуки про підготовку до ЗНО з української літератури від AMR Education

За багаторічну роботу у сфері освіти ми напрацювали досвід та знання, як організовувати підготовку до ЗНО з української літератури так, щоб це було дієво, зручно, легко та так, щоб не змушувати школярів проводити ночі над підручниками. Ми цей спосіб знайшли, активно практикуємо на курсах, звертаємося до батьків та дітей за зворотним зв’язком, щоб покращувати навчальний процес.

Якщо ви думаєте над тим, до кого звернутися за заняттями з української літератури для підготовки до ЗНО, поділимося з вами відгуками батьків та їхніх дітей та пропонуємо звернути увагу саме на наші курси.

 Данило, випускник:

“Мені подобалася у школі література, але я не міг зібрати до купи інформацію, яку вивчав, тому й не виходило проходити ЗНО на високий бал. Тоді я вирішив почати ходити на курси підготовки до ЗНО з української літератури в AMR Education. Мені сподобалось, що мені пропонували різні варіанти запам’ятовування матеріалу, також були відео, які сприймаються набагато краще, ніж книжки, і не нудні домашні завдання. Я склав ЗНО на 168 балів”.

Христина, випускниця:

“Я почала займатись на курсах підготовки до ЗНО з літератури восени, з початком навчального року. Зараз дуже радію, що почала так рано, адже разом з іншими іспитами ЗНО, останніми семестрами у школі, підготовкою до вступу і випускного, було б набагато важче готуватись пізніше. Я вчила вірші напам’ять, передивлялась відеоуроки, розв’язувала домашні завдання, відвідувала вебінари. Заняття проходили весело, я займалася в групі, не доводилось нудьгувати. Склала ЗНО на 184 бали, результатом задоволена та й сама підготовка до ЗНО з української літератури пройшла добре”.